Krátkodobá půjčka - recenze

Oblíbená varianta půjčky, která se stává stále populárnější nejen u nás, ale po celém světě. Krátkodobá půjčka, u které se splatnosti pohybují od několika dnů až po jeden měsíc. Možné je také prodloužení splatnosti o další měsíc. Čím je dátńa taková popularita? Jedním z parametr je obrovská rychlost poskytnutí půjčky, která se počítá na minuty. Dalším parametrem je nenáročnost a dostupnost pro relativně širokou klientelu, včetně těch, kteří na střednědobé půjčky jen obtížně dosáhnou. Nevýhodou je pak celekm vysoký poplatek za tuto službu.

pani

Určení půjčky

Půjčka se používá v urgentních případech, kdy potřebujete nutně peníze a co nejrychleji. Není určena na nákup spotřebních věcí, aut atd. Jejím primárním úkolem je pomoci před výplatou, pokud se vynoří vážný požadavek na peníze a je třeba něco neodkladně zaplatit. Použití této půjčky na spotřebu je velmi drahá nezodpovědnst.

I pro méně bonitní klienty

Na půjčku dosáhnou i méně bonitní klienty. I ti, kteří měli problém získat půjčku z dvodu špatných registrů, nebo problematického příjmu, mají reálnou šanci krátkodobou půjčku získat. Kritéria jsou nastavena jinak, než u půjčky na delší dobu, kde si půjčujete více peněz. Malá půjčka na pár dní nezatíží rodinný rozpočet tak výrazným způsobem a je tudíž méně náročná na bonitu. Vždy ale konečné slovo má poskytovatela jeho vyhodnocení Vaší situace.

Dobrý sluha ale zlí pán

Pokud je půjčka využita rozumě a na neodkladné věci, má jistě své místo na trhu úvěrování. Pokud je využita na jinak, není to moc moudré počínání a může vést k problémům. Dobrý sluha ale zlí pán, tak by se dala charakterizovat krátkodobá půjčka v několika slovech.

Datum vložení: 16.3. 2016

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.