Provident půjčka

Když se řekne nebankovní půjčka, napadne většinu lidí jako první půjčka Provident. Společnost Provident na našem nebankovním trhu působí již od roku 1997 a za tu dobu získala bezpočet spokojených klientů. Jaké jsou charakteristiky této stálice v oblasti nebankovních půjček?

Provident Start - půjčka Zdarma

Krátkodobá půjčka na vyzkoušení služeb Providentu až 9000 Kč na 3 měsíční splátky. Neplatíte úroky ani poplatky.

Zelená hotovostní půjčka

Půjčka Provident je udělována ve výši 6000 – 900000 Kč. Splatnost si můžete nastavit na 3 až 36 měsíců. . Půjčka se splácí pravidelnými týdenními nebo měsíčními splátkami, s možností splátkových prázdin . Půjčka je na cokoliv - není vázána účelem – a nebudete pro přidělení půjčky potřebovat ručení nemovitostí ani ručitele. Půjčka Provident je také velmi dostupnou půjčkou.

Modrá půjčka na účet

Ta je k dipozici 10 000 Kč až do 130 000 Kč se splátky na 12, 24 nebo 36 měsíců. peníze získáte do tří pracovních dnů.

Hotovostní i bezhotovostní forma

Provident půjčka existuje jak v hotovostní, tak bezhotovostní formě. Parametry těchto dvou variant jsou v podstatě stejné, liší se pouze ve způsobu získání peněz a ve splácení půjčky. V případě hotovostní půjčky vše zařídí obchodní zástupce, který Vám jednak předá peníze, a následně od Vás osobně přebírá pravidelné splátky. V případě půjčky na účet jsou peníze zaslány na Váš běžný účet a splátky pak zasíláte na určený účet společnosti Provident – buďto vkladem na bankovní přepážce, nebo pravidelnými převody z Vašeho bankovního účtu (lze si zřídit také trvalý příkaz pro celé splátkové období).

Půjčka na ruku již do 24 hodin

Je nutno říci, že hotovostní forma půjčky Provident je rychlejší než půjčka na účet – peníze na ruku můžete mít od Providentu již do 24 hodin, půjčka na účet může trvat i několik dní. Půjčka na účet ale může vyhovovat těm, kteří z jakýchkoliv důvodů preferují půjčku bez osobních kontaktů.

Oficiální web:

www.provident.cz

Datum vložení: 27.10. 2013

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.