Nebankovní půjčka - recenze

Pokud jste z nějakého důvodu pro banku nedůvěryhodní a půjčku vám zamítli, můžete si o ni požádat u nebankovní společnosti. Požadavky na bonitu klienta nejsou až tak přísné a výhodou je méně administrativy a prokazování. Každá nebankovní instituce má své požadavky na klienta a i zde platí, že nepůjčí každému, ale na druhou stranu mnohem více lidí projde než v bance. Řada nebankovek zpracovává žádosti individuálně a na základě toho se pak rozhodne, zda klientovi půjčí či nikoliv.

kolektiv

Nebankovní půjčka ihned na účet

Předností nebankovních půjček je především rychlost vyřízení a převod peněz ihned na účet, popřípadě do několika minut po schválení. Poskytovatelé mají účty v několika bankách a tak je garantován bleskový převod peněz, nejdéle do druhého dne.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Doložení příjmu u vyřízení nebankovní půjčky může celý proces zdržet. Především u půjček do výplaty a SMS půjček, které se chlubí krátkou rychlostí vyřízení, může být takové zdržení nepříjemné. Díky tomu jsou půjčky bez doložení příjmu ze strany poptávajících velice žádané.

Nebankovní půjčky bez registru

Kontrola registrů provádí většina poskytovatelů. Ze strany poskytovatelů je nutné prověřit úvěruschopnost žadatele tak, aby se jeho situace nadále nezhoršovala a nevedla až k osobnímu bankrotu. Proto se nově u každé žádosti prověřují záznamy v registrech dlužníků. Záznam nutně nemusí znamenat stopku pro schválení a půjčka bez registru je možná, ale je nutné zhodnotit z jakého důvodu byl záznam do registru zapsán - někdy stačí pozdě zaplatit za telefon nebo energie anebo nezaplatit pokutu za jízdu na černo.

Nebankovní půjčky bez ručitele

Nejžádanějším typem je půjčka bez ručitele, nemusíte tedy shánět osobu, která převezme zodpovědnost v případě, že nebudete půjčku splácet. Riziko se může pro ručitele zdát velké, a není jednoduché někoho takového sehnat. Ručit můžete i zástavou, což je nejčastěji hmotná věc jako dům či byt, ale jen u velkých půjček, malé půjčky zpravidla ručitele nevyžadují. Půjčky bez ručitele jsou díky absenci zaručení vyváženy vyšším úrokem, než zajištěná americká hypotéka.

Datum vložení: 24.5. 2016

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pa na kolektiv

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Máte záznam v registru? Půjčka, kterou můžete získat navzdory negativnímu zánamu je půjčka bez registru.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.