Rychlá půjčka - recenze

Velmi vyhledávaná rychlá půjčka si na nezájem rozhodně stěžovat nemůže. Není se čemu divit, nabídka na trhu je opravdu pestrá počínaje bankovním sektorem, který se tomuto segmentu hojně věnuje. Nebankovní sektor nezůstává v pozadí a nabízí celé spektrum různých rychlých půjček pro různé cílové skupiny žadatelů. Hlavní předností je rychlost, s jakou můžete získat peníze. Rychlost půjčky závisí na tom, kolik si hodláte půjčit. Pohybuje se v minutách až hodinách u malých půjček a na dny se připravte u vyřízení půjček, kde žádáte desetitisíce až statisíce.

pani

Krátkodobé rychlé půjčky

Rychlé krátkodobé půjčky na jeden měsíc nepodléhají tak důkladnému prověřování a schvalování jako ostatní půjčky, kde je riziko nesplácení mnohem větší. Vše jde snadněji a rychleji a čas poskytnutí se už dostal zhodin na minuty. Nejeden poskytovatel půjčky slibuje peníze již do 10 minut na účtu. K dispozici mohou být také v hotovosti. To je řešeno výplatním místem například na benzinové čerpací stanici u Creditportalu, nebo v síti Geco tabát u půjčky Zaplo.

Klasické rychlé půjčky

Zde se čas již na minuty a hodiny jako v případě krátkodobých půjček nepočítá. Jedná se o půjčky, kde se částky pohybují v desetitisících až statisících korun. Tyto částky už jsou zásadnějším zásahem do finančního rozpočtu a jsou více prověřovány, což s sebou přináší delší čas. Vyjímkou jsou půjčky v rámci domovské banky, která o Vaší situaci má lepší přehled. Díky tomu, že Vám chodí výplata na účet, nemusíte dokládat příjem a vše může proběhnou rychleji, než u poskytovatele, který o Vás nic neví.

Rizika rychlé půjčky

Půjčka sebou oproti klasickým rizikům půjček přináší ještě jeden aspekt. Tím je právě ona rychlost. Lidé v rychlosti jsou pod tlakem a emoce zde mnohem více zasahují do rozhodování než u jiných typů. Věnujte proto dostatečnou pozornost tomu, aby jste nejednali ukvapeně. Špatné rozhodnutí u půlmilionové půjčky na několik let může být opravdu problém.

Datum vložení: 24.4. 2016

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

pani

KRÁTKODOBÁ PŮJČKA

Peníze až na 30 dní nabízí oblíbená krátkodobá půjčka, kterou můžete získat za několik minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.