Zonky půjčka

Mezi lidmi stále více oblíbená platforma Zonky zprostředkovává půjčky mezi lidmi. Je to alternativa k bankovním půjčkám a řešení pro ty, co si nechtějí půjčit u nebankovní instituce. Zonky je jakýmsi zprostředkovatelem mezi těmi, kteří hledají půjčku za výhodný úrok a těmi kteří hledají zhodnocení pro své úspory. Hodnota půjčky může pohybovat od 20.000 do 500.000 korun se splatností od 6 měsíců do 7 let.

Výhody půjček od Zonky

Existuje několik důvodů proč je výhodnější řešit půjčku přes Zonky než chodit do banky. Jedním z nich je, že si žadatelé mohou půjčit na cokoliv. Lidé kteří chtějí zhodnotit své peníze si vybírají komu půjčí a zhodnocení je několikrát vyšší než na bankovním spořícím účtu. Dalším plusem je pohodlí, protože Zonky vyřídí veškerou administrativu a poslední nespornou výhodou je to, že si Zonky za svou dobu působení získalo dobrou pověst a důvěryhodnost.

Podmínky půjčky

O půjčce od Zonky může uvažovat každý občan České republiky, který zde má trvalý pobyt, je mu více než 18 let a vlastní bankovní účet. K žádosti je nutné nahrát 2 doklady totožnosti a doložit příjmy bankovními výpisy za poslední tři měsíce. Příjmy se ověřují telefonicky u zaměstnavatele.

Jak to funguje?

Po zaslání všech osobních údajů a zhodnocení od Zonky, vám během jednoho až dvou dnů přijde nabídka šitá na míru. Vše je před podpisem smlouvy nezávazné. Tuto nabídku můžete anebo nemusíte přijmout. Po podepsání smlouvy napíšete svůj příběh pro investory, kde je dobré zmínit co nejvíce věcí o sobě a také důvod, pro který si půjčujete. Poté se příběh vystaví na tzv. tržiště, kde zůstane maximálně 2 dny a investoři mají možnost klást doplňující otázky. V případě že se investor najde, má klient 5 dnů na to, zda jeho nabídku příjme. Na jednu půjčku se může složit i více investorů.

Kdy dostanete peníze?

Vyřízení žádosti o půjčku trvá asi 10 minut, jeden až dva pracovní trvá pracovníkům Zonky než spočítají nabídku a další dva dny je nabídka na tržišti. Jakmile se sejde celá částka, jsou peníze odesílány na účet a rychlost převodu závisí na bance, obvykle je to jeden až dva dny. Celková doba je tedy po sečtení maximálně 5 dnů.

Jak budete posílat investorům peníze?

Řešit budete jen jednu platbu a to převodem na účet Zonky, kde se postarají o to, aby byly peníze na splátku rozděleny mezi vaše investory v dané výši a hlavně včas. V případě že budete mít přebytečné finance, můžete poslat vyšší splátku anebo splatit půjčku předčasně. Za předčasné splacení nebudete platit žádné poplatky. Pokud se rozhodnete zvýšit splátky, vaše půjčka bude automaticky přepočítána.

Zonky 7 logo

Oficiální web:

www.zonky.cz

Datum vložení: 24.10.107

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.