Zaplo půjčka

Zaplo poskytuje krátkodobé půjčky, kde je možnost získat první půjčku bez poplatků. Za svou dobu působení na českém trhu si půjčka Zaplo získala řadu klientů a do podvědomí se dostala hlavně díky reklamě v televizi. První půjčka je maximálně 8.000 korun a další půjčky mají hranici na 20.000 Kč.

Detail půjčky Zaplo

Napoprvé si můžete půjčit zdarma 1.000 až 8.000 korun. Tato nabídka platí pro všechny nové klienty, kteří si u Zapla půjčují poprvé. Ti, kteří si půjčují opakovaně si mohou zvolit částku v rozmezí jednoho tisíce korun až 20.000 Kč. Pro všechny platí termín splatnosti 7 až 30 dnů. Zaplo půjčka je určena občanům ČR, starším 18 let, kteří nemají dluhy a budou schopni splatit půjčku v termínu.

Vyřízení půjčky

Žádat o půjčku můžete podat online přes internet. K vyřízení stačí vyplnit formulář, kde si zvolíte částku a dobu splatnosti. Limit půjčky závisí na věku a počtu splacených půjček od Zapla. Ve formuláři musíte vyplnit osobní údaje, nahrát nebo poslat kopii svého občanského průkazu. V průběhu schvalování je žadatel prověřován v registrech dlužníků a zkoumá se jeho bonita. K dokončení je nutné převést z účtu platbu ve výši 0,01 Kč, která slouží k ověření bankovního účtu a ochraně osobních údajů.

Schválení půjčky

O schválení půjčky budete informování emailem nebo textovou zprávou. V případě kladného schválení budou peníze odeslány do 15minut na účet, z něhož byla poslána ověřovací platba.

Splacení půjčky

Dva dny před koncem splatnosti vám bude zaslán email se zprávou o končící době splatnosti. Jeden den předem přijde také sms zpráva. Splatit úvěr můžete i předčasně anebo v případě nutnosti si dobu splatnosti můžete prodloužit za poplatek, který je závisilý na výši úvěru.

Zodpovědné půjčování

Než si půjčíte se znovu zamyslete nad tím, jestli půjčku opravdu potřebujete a zvažte především vaše schopnosti splatit půjčku včas. Ujistěte se, že splátku budete mít z čeho zaplatit. Půjčujte si jen tolik, kolik opravdu potřebujete. Nikdy si nepůjčujte na zaplacení dluhů a krátkodobou půjčkou neřešte ani vaše dlouhotrvající finanční problémy.

Zaplo 7 logo

Oficiální web:

www.zaplo.cz

Datum vložení: 25.10. 2017

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.