Poskytovatelé půjček

zonky

Zonky půjčka

Jednou z nejznámějších platforem pro P2P půjčky od lidí je Zonky. Nabízí se zde půjčky do půl milionu korun. Splatnost 6 až 84 měsíců. Půjčit si lze na cokoliv. Mezi lidmi stále více oblíbená platforma Zonky ja alternativa k bankovním půjčkám a řešení pro ty, co si nechtějí půjčit u nebankovní instituce. Zonky je jakýmsi zprostředkovatelem mezi těmi, kteří hledají půjčku za výhodný úrok a těmi kteří hledají zhodnocení pro své úspory.

zaplo

Zaplo půjčka

Zaplo poskytuje krátkodobé půjčky, kde je možnost získat první půjčku bez poplatků. Za svou dobu působení na českém trhu si půjčka Zaplo získala řadu klientů a do podvědomí se dostala hlavně díky reklamě v televizi. První půjčka je maximálně 8.000 korun a další půjčky mají hranici na 20.000 Kč.

PŮJČKA 7

Řešením nedostatku financí na cokoliv může být rychlá Půjčka 7. Jde o půjčku s online vyřízením přes internet, i z mobilního telefonu, kde lze získat od 1.000 korun až 15.000 Kč na 7 až maximálně 28 dnů. Podání žádosti o krátkodobou Půjčku 7 je k dispozici přes webové stránky po celý den a to 7 dnů v týdnu 365 dnů v roce.

Tesco půjčka

V Tescu nejen nakupíte, ale sjednáte i bezhotovostní půjčku. Velkého pohybu lidí i dostatečného prostoru využila společnost Home Credit a navázala spolupráci pro sjednávání půjček právě na prodejnách známého a oblíbeného obchodního řetězce Tesco. Půjčit si můžete od 20.000 až 500.00 Kč na cokoliv a nemusíte mít ručitele. Dobu splacení si můžete zvolit v rozmezí 12 až 96 měsíců.

Provident

e nebankovní půjčka, napadne většinu lidí jako první půjčka Provident. Společnost Provident na našem nebankovním trhu působí již od roku 1997 a za tu dobu získala bezpočet spokojených klientů.

Bankerat

Jednu z prvních P2P půjček u nás přinesl Bankerat. Díky němu lze vynechat banku a půjčit si bez prostředníka, který půjčku prodražuje.Pronoto půjčka

Smart půjčka

Kouzelná půjčka

Půjčkomat

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.