Půjčka 7

Řešením nedostatku financí na cokoliv může být rychlá Půjčka 7. Jde o půjčku s online vyřízením přes internet, i z mobilního telefonu, kde lze získat od 1.000 korun až 15.000 Kč na 7 až maximálně 28 dnů. Podání žádosti o krátkodobou Půjčku 7 je k dispozici přes webové stránky po celý den a to 7 dnů v týdnu 365 dnů v roce.

Půjčka 7 a její vyřízení

Žádosti se vyřizuji během pracovní doby. Registrace probíhá ve 3 krocích. Nejdříve je třeba zvolit požadovanou výši půjčky a počet dnů. V druhém kroku se vyplní osobní údaje, telefon, rodné číslo, email a další doplňující údaje jako místo trvalého pobytu a také informace o zaměstnání a finanční situaci. Pro ověření totožnosti a bankovního účtu je požadováno zaslání 1 koruny na jeden z účtu poskytovatele.

Půjčka bez regsitru

Poskytovatel na svých stránkách uvádí informaci: " Rychlá půjčka Půjčka bez bankovního registru do 15 minut". To znamená větší dostupnost pro ty, kteří mají záznam v registru, ale dostatečnou bonitu.

Potřebné dokumenty

Půjčku 7 si může vyřídit plnoletý občan České republiky, který zde má trvalý pobyt. K vyřízení je nutné zaslat dva doklady totožnosti a pro ověření příjmu také výpis z účtu, na nějž chodí pravidelně výplata. Další možností jak doložit příjmy je dodat výplatní pásky, pracovní smlouvu anebo potvrzení o příjmu. V případě neposkytnutí pravdivých informací bude půjčka automaticky zamítnuta.

Zpracování žádosti

Po odeslání se žádost začíná zpracovávat okamžitě a klient se tak do 15 minut dozví o rozhodnutí o poskytnutí nebo zamítnutí žádosti. Ve většině případů toto vyjádření přijde emailem nebo sms zprávou. Ihned poté jsou peníze převáděny na účet. Připsání částky ovlivňuje to, ve které bance má klient vedený účet. V případě převodu mezi účty různých bank je platba připsána následující pracovní den.

Rizika rychlé půjčky

Než se rozhodnete vyřešit nedostatek financí rychlou půjčkou zvažte také její rizika a projděte si recenze. Je to pomoc, která vyřeší problémy, ale jen na velmi krátkou dobu. Pokud nemáte finanční rezervu mohlo by být obtížné splatit tento závazek v poměrně krátké době a z výplaty vám musí zůstat i na ostatní měsíční výdaje. Nikdy si neberte půjčku se splatností do měsíce, na úhradu jiných dluhů.

půjčka 7 logo

Oficiální web:

www.pujcka7.cz

Datum vložení: 27.10. 2017

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.