Tesco půjčka

V Tescu nejen nakupíte, ale sjednáte i bezhotovostní půjčku. Velkého pohybu lidí i dostatečného prostoru využila společnost Home Credit a navázala spolupráci pro sjednávání půjček právě na prodejnách známého a oblíbeného obchodního řetězce Tesco. Půjčit si můžete od 20.000 až 500.00 Kč na cokoliv a nemusíte mít ručitele. Dobu splacení si můžete zvolit v rozmezí 12 až 96 měsíců.

Sjednání také online

Půjčku si můžete vyřídit i z pohodlí domova či kanceláře telefonicky nebo on-line, vyplněním formuláře. Hodnota půjčky u online vyřízení je maximálně 250.000 Kč. Poté stačí vyčkat na spojení se zákaznickou linkou a dle instrukcí operátora dokončit svou žádost o půjčku. Vyřízení je bez poplatků a zdarma je také vedení anebo předčasné splacení půjčky.

Podmínky pro získání Tesco půjčky

Pro získání půjčky musíte splňovat tři základní podmínky - plnoletost, 2 platné doklady totožnosti a trvalý zdroj příjmu, ať už zaměstnanecký nebo podnikatelský. V případě starších občanu důchodový výměr.

Kdy obdržíte peníze?

Peníze vám budou zaslány na váš bankovní účet. U půjček do 30.000 korun si můžete nechat zaslat peníze složenkou. U částek do 150.000 Kč si je můžete vyzvednout v hotovosti na vybraných přepážkách České pošty.

Splacení půjčky

Při uzavření smlouvy si také můžete zvolit, jakým způsobem budete půjčku splácet. Splátky můžete posílat převodem z vašeho účtu, složenkou a také platbou přes terminál Sazky. V případě kdy zjistíte, že vám zvolená varianta nevyhovuje, ji můžete kdykoliv změnit.

Odložení splátek

S Tesco půjčkou můžete využít nabídky na odložení každé sedmé splátky. Vždy po uhrazení 6 splátek máte možnost si jednu splátku odložit, po tuto dobu se půjčka neúročí. To kolikrát tuto nabídku využijete je na vás a počet odkladů není omezen.

Pojištění – splácejte bez obav

Díky doplňkovým službám máte možnost pojistit se a tím se ochránit pro případ, kdy přijdete o zaměstnání. Pojištění se také vztahuje na pracovní neschopnost, invaliditu anebo hospitalizaci. V případě těchto nenadálých událostí vám budou splátky odloženy. Pojištění si můžete sjednat při uzavření smlouvy anebo kdykoliv později.

Oficiální web:

www.tesco-uver.cz

Datum vložení: 25.10. 2017

pani

RYCHLÁ PŮJČKA

Potřebujete peníze rychle v hotovosti, nebo na účet? Rychlá půjčka umí pomoci už za několik minut či hodin.

pani

SMS PŮJČKA NABÍZÍ PENÍZE NA ÚČET

Potřebujete peníze ihned na účtu? Rychlá SMS půjčka, kterou můžete získat za 10 minut a přímo na účet.

rpsn

Podle čeho recenzovat půjčky? RPSN je hlavní ukazatel

Nejčastějším ukazatelem pro porovnání půjček je parametr RPSN – je to zkratka Roční Procentuální Sazby Nákladů. Ten ukazuje jak je půjčka ve skutečnosti drahá.

Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Výběr poskytovatele půjčky je rozhodující. Na co se zaměřit? Minimálně zkuste dodržet těchto několik základních pravidel abyste předešli rizikům půjček a měli klidné spaní.

pani

RIZIKA PŮJČEK a jak se jim vyhnou?

Každá půjčka představuje určité riziko. Jak se nedostat do problémů a na co si dát pozor. Předcházejte rizikům, zadlužení a neriskujte exekuci.